Kérem válasszon kereskedést

Wallis Motor Pest

A Wallis Motor Pest 2016 szeptemberében nyitotta meg Közép-Kelet Európa egyik legnagyobb és legmodernebb BMW, BMWi, BMW M, BMW Motorkerékpár, BMW Premium Selection és MINI márkakereskedését és márkaszervizét. A több mint 10 000 nm-es területen a BMW és a MINI legújabb előírásai alapján kialakított innovatív és környezettudatos környezete kimagasló szolgáltatásokkal várja a betérő érdeklődőket, ügyfeleket.

Wallis Motor Váci út

A 2005-ben megnyitott Wallis Motor – Váci út magas szakmai háttérrel párosuló exkluzív szolgáltatást kínál a BMW gépkocsik és BMW Motorkerékpárok szervizelésében. A közel 800 nm-es szalonban a Wallis Motor Pest használt autó kínálatából válogathatnak az érdeklődők.

Wallis Motor Duna

A Wallis Motor Duna 2002-ben megnyitott márkakereskedése 2015 őszén a BMW legújabb előírásait szem előtt tartva egy teljes körű felújításon esett át, hogy modern, innovatív környezetben kínálhasson magas színvonalú szolgáltatást a BMW és BMWi és BMW Premium Selection márkák értékesítési és szervizelési folyamataiban.

Csapatunk tagjai

Készséggel állunk rendelkezésére. Ismerkedjen meg személyesen is csapatunk tagjaival,
akikkel bármikor kapcsolatba léphet, amennyiben valamilyen kérdés merül fel Önben.


Új BMW és BMW i értékesítés

Moravcsik Gergely
BMW értékesítési vezető

+36 20 238 3682
moravcsikg@wallismotor.hu

Csiszár András
BMW i üzletág vezető

+36 20 914 8048
csiszara@wallismotor.hu

Csillag Andrea
BMW értékesítési tanácsadó

+36 20 512 2075
csillaga@wallismotor.hu

Covrig Rafael
BMW értékesítési tanácsadó

+36 20 424 6097
covrigr@wallismotor.hu

Nagy Márton
BMW és BMW M értékesítési tanácsadó

+36 20 552 7507
nagym@wallismotor.hu

Adamcsa Dávid
BMW értékesítési vezető

+36 20 525 6268
adamcsad@wallisduna.hu

Prosser Zsolt
BMW és BMW i értékesítési tanácsadó

+36 20 379 4658
prosserzs@wallisduna.hu

Szira Roland
Értékesítési tanácsadó

+36 20 779 0255
szirar@wallisduna.hu

Prazsák Zoltán
Értékesítési tanácsadó

+36 20 345 0313
prazsakz@wallisduna.hu

Jantik Tamás
Product Genius

+36 20 218 6432
jantikt@wallismotor.hu

Magony Miklós
Product Genius

+36 20 401 5981
magonym@wallisduna.hu


BMW Premium Selection értékesítés

Kiss Tamás
BMW Premium Selection értékesítési tanácsadó

+36 20 233 9172
kisst@wallismotor.hu

Berkesi Gyula
BMW Premium Selection értékesítési tanácsadó

+36 20 393 2747
berkesigy@wallisduna.hu


Diplomata értékesítés

György Előd
BMW Diplomatic Sales Manager

+36 20 459 8198
gyorgye@wallismotor.hu


Flottaértékesítés

Sopuch Gábor
Flotta értékesítési vezető

+36 20 960 3063
sopuchg@wallismotor.hu

Gibárszki Ákos
Flotta értékesítési vezető

+36 20 366 1702
gibarszkia@wallisduna.hu


BMW Motorkerékpár értékesítés

Gresa Attila
BMW Motorkerékpár értékesítési vezető

+36 20 529 3520
gresaa@wallismotor.hu

Ruttner Tamás
BMW Motorkerékpár értékesítési tanácsadó

+36 20 224 2419
ruttnert@wallismotor.hu

Nagy Gergő
BMW Motorkerékpár értékesítési tanácsadó

+36 20 235 9392
nagyg@wallismotor.hu

Stáhly Zsolt
BMW Motorkerékpár értékesítési tanácsadó

+36 20 364 3471
stahlyzs@wallismotor.hu


MINI értékesítés

Landherr Gábor
MINI értékesítési tanácsadó

+36 20 380 5762
landherrg@wallismotor.hu

Horváth Dániel
MINI értékesítési tanácsadó

+36 20 206 2687
horvathd@wallismotor.hu


Használt gépjármű értékesítés

Tácej Zoltán
Használt gépjármű értékesítési tanácsadó

+36 20 318 8578
tacej.zoltan@wallisduna.hu

Bunda Olivér
Használt gépjármű értékesítési tanácsadó

+36 20 398 8715
bundao@wallismotor.hu

Fekete László
Használt gépjármű értékesítési tanácsadó

+36 20 9191891
feketel@wallismotor.hu


Alkatrész értékesítés

Csepregi Péter
Alkatrész értékesítő

+36 20 403 6944
csepregip@wallismotor.hu

Berta Nándor
Alkatrész értékesítő

+36 20 280 6247
berta.nandor@wallismotor.hu

Varga Péter
Alkatrész értékesítési vezető

+36 20 454 6239
vargap@wallisduna.hu

Varga István
Alkatrész értékesítő

+36 20 384 9023
vargai@wallisduna.hu

Tóth Péter
Alkatrész értékesítő

+36 20 238 4345
tothp@wallisduna.hu

Balogh Ádám
Alkatrész értékesítő

+36 20 779 0258
balogh-a@wallismotor.hu


Márkaszerviz

Gmelin Zsolt
Szerviz vezető

gmelinzs@wallismotor.hu

Ráduly Imre
Karosszéria-lakatos műhelyvezető

+36 20 219 0235
radulyi@wallismotor.hu

Kelemen Ferenc
Motorkerékpár szerviz vezető

+36 20 342 7075
kelemenf@wallismotor.hu

Kavocska László
Karosszéria-lakatos szerviz tanácsadó

+36 20 228 6179
kavocskal@wallismotor.hu

Szili Krisztián
Szerviz igazgató

+36 20 340 5842
szilik@wallisduna.hu

Kovács Zoltán
Műhelyvezető

+36 20 950 6839
kovacs_zoltan@wallisduna.hu

Szalóky László
Karosszéria-lakatos szerviz tanácsadó

+36 20 403 9022
szalokyl@wallismotor.hu

Petromán Miklós
Karosszéria-lakatos szerviz tanácsadó

+36 20 274 7372
petromanm@wallisduna.hu

Kiss Gergely
Szerviz tanácsadó

+36 20 779 0264
kissg@wallismotor.hu

Siró Zoltán
Telephelyvezető

+36 20 779 0261
siroz@wallismotor.hu

Tárkányi Csaba
Mini és bmw szervíztanácsadó

+36 20 779 0262
tarkanyics@wallisduna.hu

Gömöri József
Szerviz tanácsadó

+36 20 230 8034
gomorij@wallisduna.hu

Kelemen János
Motorkerékpár szerviz vezető

+36 20 361 2904
kelemenj@wallismotor.hu

Padányi Zsombor
Szerviz tanácsadó

+36 20 330 4141
padanyizs@wallismotor.hu

Bollók Nikolett
Szerviz tanácsadó

+36 20 206 2934
bollokn@wallisduna.hu

Kincses Zoltán
Szerviz tanácsadó

+36 20 286 3414
kincsesz@wallismotor.hu

Klenner Linda
Szerviz asszisztens

+36 20 252 6842
klennerl@wallismotor.hu

Kovács Beáta
Biztosítási- és kárügyintéző

+36 20 206 3131
kovacs.beata@wallisduna.hu

Kaszó Andrea
Motorkerékpár szerviz asszisztens

+36 20 504 1325
kaszoa@wallismotor.hu

Máyer Zsuzsanna
Szerviz asszisztens

+36 20 310 2522
szerviz@wallismotor.hu

Molnár Krisztián
Szerviz tanácsadó

+36 20 332 9785
molnark@wallismotor.hu

Pusztafi Gréta
Szerviz asszisztens

+36 20 406 6482
pusztafig@wallisduna.hu

Somogyi Balázs
BMW szerviz tanácsadó

+36 20 491 1045
somogyib@wallismotor.hu

Szitányi Ákos
Szerviz asszisztens

+36 20 255 3731
szitanyia@wallismotor.hu

Veres Gergely
Szerviz tanácsadó

+36 20 779 0263
veresg@wallisduna.hu


Finanszírozás és biztosítás

Szentirmai Kata
Finanszírozási és biztosítási szakértő

+36 20 211 4463
szentirmaik@wallismotor.hu


Marketing

Kasznár Milán
Marketing vezető

+36 30 560 6051
kasznarm@wallismotor.hu


Management

Antal Péter
ügyvezető igazgató

antalp@wallismotor.hu

Kele András
kereskedelmi és marketing igazgató

kelea@wallismotor.hu

Deák László
gazdasági igazgató

deakl@wallismotor.hu

Bonnyai Péter
műszaki igazgató

bonnyaip@wallismotor.hu

Miklós Emese
igazgatósági asszisztens

miklose@wallismotor.hu


BMWi értékesítés

Bodonyi Ádám
BMW i értékesítési tanácsadó

+36 20 373 2672
bodonyia@wallismotor.hu